بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بیمه کارگران در احداث ساختمان های با کیفیت موثر است

کد خبر: 2072 Print This Post
۱۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۲۵
بیمه کارگران در احداث ساختمان های با کیفیت موثر است

www.BanaNews.irبا توجه به نقش موثر کارگران ساختمانی ماهر در چرخه ساخت و ساز، حمایت و پشتیبانی از این قشر ضروری به نظر می رسد.

ذوالقدر، رییس کانون کاردان های فنی سازمان نظام مهندسی استان قزوین با بیان اینکه تامین امنیت شغلی و اطمینان از آینده در احداث ساختمان های با کیفیت توسط کارگران ساختمانی بسیار موثر است ، افزود: با توجه به نقش موثر کارگران ساختمانی ماهر در چرخه ساخت و ساز، حمایت و پشتیبانی از این قشر ضروری به نظر می رسد .

به گزارش بنانیوز به نقل از ایلنا، ذوالقدر، تحت پوشش قرار گرفتن این کارگران را مهم ترین اقدام در جهت تامین امنیت و آرامش آنان در طول مدت فعالیت و به خصوص دوران بازنشستگی دانست و گفت: با این اقدام کارگران با بهره گیری از نیروی فکر و خلاقیت، تمامی همت خود را برای ارتقاء سطح کیفی ساختمان ها به کار خواهند بست.

وی در خصوص تاثیر دوره های آموزشی بر کیفیت ساخت و ساز اظهار کرد: کانون کاردان های فنی ساختمان مجری برگزاری دوره های آموزشی کاردان های ساختمان و معماران تجربی بوده و خوشبختانه برگزاری این دوره ها نقش چشمگیری در ارتقای دانش علمی و اجرایی افراد داشته است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها