بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

رییس انبوه‌سازان: متقاضیان مسکن‌مهر پول نمی‌دهند

کد خبر: 20204 Print This Post
۲۲ آبان ۱۳۹۰ | ۰۷:۱۶
رییس انبوه‌سازان: متقاضیان مسکن‌مهر پول نمی‌دهند

http://www.bananews.ir/رییس کانون سراسری انبوه‌سازان گفت: متقاضیان مسکن‌مهر آورده نقدی‌شان را پرداخت نمی‌کنند و این چالش باعث کاهش سرعت ساخت‌وسازها شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ایرج رهبر در گفت‌وگو با فارس تصریح کرد: اگر از ابتدا به متقاضی مسکن مهر گفته می‌شد که آورده خود را در حساب پس‌انداز بانکی به نام خود در نزد بانک مسکن باز کنند؛ به گونه‌ای که غیرقابل برداشت بوده، سود سپرده به آن تعلق می‌گرفت و هر مبلغی که در هر تاریخی واریز می‌شد برای آن متقاضی به عنوان امتیاز‌ محسوب می‌شد، بهتر بود.

اما الان یکباره به متقاضیان اعلام می‌شود ۵ تا ۹ میلیون تومان پول نقد آماده کنید تا واحدها تحویلشان شود؛ در حالی که فراهم کردن چنین رقمی در آن واحد خارج از توان کم‌درآمدها است. وی با بیان اینکه روش گرفتن پول از متقاضیان درست نبوده و می‌توانستند به مرور از متقاضیان سهم آورده را مطالبه کنند، گفت: در حال حاضر گرفتن پول از متقاضیان این‌گونه است که در ابتدا یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان دریافت شده و در ادامه نیز به یکباره می گویند یک میلیون تومان دیگر واریز شود و چند ماه بعد دریافت پول به همین منوال ادامه پیدا می‌کند.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها