بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش سرمایه ۲۰۵ میلیارد تومانی مپنا ۱۳ اردیبهشت اعمال می‌شود

کد خبر: 9786 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۱۳
افزایش سرمایه ۲۰۵ میلیارد تومانی مپنا ۱۳ اردیبهشت اعمال می‌شود

www.BanaNews.irهیئت مدیره شرکت مپنا افزایش سرمایه ۲۰۵ میلیارد تومانی را ۱۳ اردیبهشت ماه اعمال می کند تا این شرکت سرمایه اسمی خود را به هزار میلیارد تومان برساند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) درپی اخذ مجوز افزایش سرمایه ۲۰۵ میلیارد تومانی شرکت مپنا از اداره نظارت بر بازار اولیه سازمان بورس و اوراق بهادار و با توجه به تفویق اختیار مجمع فوق العاده ۱۲ دی ۸۵ به هیئت مدیره این شرکت، به سرمایه این شرکت بورسی اضافه خواهد شد.

برهمین اساس، هئیت مدیره مپنا ۱۳ اردیبهشت ماه با برگزاری جلسه ایی این افزایش سرمایه را اعمال خواهد کرد.

این افزایش سرمایه از دو محل سود انباشته به ارزش ۱۲۰ میلیارد تومان و مطالبات و آورده نقدی سهامداران به مبلغ ۸۵ میلیارد تومان و با هدف مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر انجام خواهد شد.

براساس این گزارش، به این ترتیب شرکت مدیریت پروژه های نیروگاهی ایران (مپنا ) در حالی هم اکنون دارای سرمایه اسمی ۷۹۵ میلیارد تومانی است که با انتشار دو میلیارد و ۵۰ میلیون سهم به قیمت هر سهم ۱۰۰ تومان اقدام به تامین ۲۰۵ میلیارد تومان خواهد کرد تا سرمایه اسمی خود را به هزار میلیارد تومان برساند.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها