بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۴ تیر، ۱۳۹۷ | Monday, 25 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اتمام ساماندهی همه شرکتهای شهرداری تا پایان خرداد

کد خبر: 9767 Print This Post
۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۱۲:۰۹
اتمام ساماندهی همه شرکتهای شهرداری تا پایان خرداد

www.BanaNews.irمعاون مالی و اداری شهرداری تهران با بیان این که بیش از ۹۰ درصد شرکتها و سازمان های وابسته به شهرداری تهران ساماندهی و تعیین تکلیف شده اند گفت: با اقداماتی که تا کنون انجام شده ساماندهی همه شرکتهای شهرداری تهران تا پایان خردادماه به اتمام می رسد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسین محمد پورزرندی با اشاره به این که بر اساس مصوبه شورا باید ۱۳۵ شرکت شهرداری به ۴۵ شرکت می رسید که تا پایان سال گذشته فقط وضعیت ۶ شرکت که شرایط خاص داشت مشخص نشده بود،گفت: در مجموع ۹۰ درصد شرکت ها و سازمان های شهرداری تهران تا پایان سال ۸۹ ساماندهی شدند .

معاون شهردار تهران خاطر نشان کرد: در ماه اول سالجاری دو شرکت دیگر از شرکت های باقی مانده ساماندهی شدند و وضعیت واگذاری آن ها به بخش خصوصی و تعیین تکلیف آنها انجام شد .

وی با اشاره به اقدامات انجام شده در راستای شفاف سازی مالی شهرداری گفت : از سال ۸۳ تا سال ۸۵ حتی یک شرکت در شهرداری وجود نداشت که از حسابرسان شورا گزارش کلین گرفته باشد ، اما هم اکنون شاهد آن هستیم که بیش از ۷۰ درصد گزارش حسابرسان شورا کلین مطلوب دارند .

معاون شهردار تهران افزود : در گذشته گزارش عدم اظهار نظر در گزارشات مالی شهرداری داشتیم اما با اقداماتی که انجام شد ، سال گذشته ۳۰ هزار میلیارد تومان دارایی شهرداری شفاف سازی و شناسایی شد .

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر، پورزرندی خاطرنشان کرد : هم اکنون ۱۲۰۰ پروژه مشارکتی با شهرداری شناسایی و ثبت شده است ، این در حالی است که در گذشته مشارکت با بخش های خصوصی ثبت دفتری نمی شد که این افتخاری برای شهرداری تهران است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها