بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

انتقال دو معاونت وزارت مسکن به وزارت کشور منتفی است

کد خبر: 9644 Print This Post
۰۱ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۵:۳۳
انتقال دو معاونت وزارت مسکن به وزارت کشور منتفی است

www.BanaNews.irمعاون وزارت راه و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با بیان اینکه هیچ تصمیمی ‌مبنی بر انتقال معاونت شهرسازی و معماری و معاونت عمران و بهسازی بافت‌های فرسوده به وزارت کشور صادر نشده است از رد قطعی احتمال پیوستن معاونت‌های مذکور به وزارت کشور خبرداد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس احمد صادقی با اعلام این مطلب به دنیای اقتصاد گفت: با توجه به اینکه معاونت شهرسازی و معماری و نیز معاونت بافت فرسوده از معاونت‌های مهم و تخصصی وزارت مسکن هستند که دامنه فعالیت آنها کاملا تخصصی است بنابراین امکان ندارد که فعالیت این معاونت‌ها در وزارت کشور یا شهرداری گنجانده شود. معاون پیشین وزیر مسکن در بافت‌های فرسوده با اشاره به اینکه نوسازی بافت‌های فرسوده حوزه‌ تخصصی و گسترده ای است، گفت: اشتراک کاری این معاونت به شهرداری دلیل قانع‌کننده‌ای برای انتقال این معاونت با شهرداری تهران نیست. مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور اظهار کرد: اصولا تلفیق معاونت‌ها در وزارتخانه راه و مسکن براساس اصول کارشناسی صورت می‌گیرد. به عنوان مثال در وزارتخانه‌های راه ومسکن به صورت توامان دو معاونت مربوط به مجلس وجود دارد که حوزه کاری مشترکی دارند و ترکیب آنها کاملا منطقی است که پس از ادغام می‌توانند بدون هیچ مشکلی به فعالیت خود ادامه دهند. صادقی همچنین درباره نام جدید وزارتخانه راه و مسکن اظهار بی‌اطلاعی کرد و گفت: هنوز هیچ تصمیمی ‌درباره نامگذاری وزارتخانه جدید صورت نگرفته است اما قرار است این وزارتخانه محور فعالیتش اقدامات زیربنایی باشد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها