بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پوشش ۱۷ درصدی سود هر سهم «ساربیل»

کد خبر: 43166 Print This Post
۰۴ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۱۱:۱۲
پوشش ۱۷ درصدی سود هر سهم «ساربیل»

http://www.bananews.ir/شرکت سیمان آرتا اردبیل (سیمان اردبیل و آهک آذرشهر) طی سه ماه منتهی به ۳۰ اسفندماه ۹۱ معادل ۱۷ درصد از پیش‌بینی سود هر سهم خود را پوشش داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از بورس و اوراق بهادار، این شرکت سود هر سهم سال مالی منتهی به ۳۰ آذرماه ۹۲ را با سرمایه ۱۴۰ میلیارد ریال مبلغ یک هزار و ۷۹۳ ریال پیش‌بینی کرده که طی دوره سه ماهه مبلغ ۳۱۲ ریال از این رقم را کنار گذاشت. «ساربیل» پیش‌بینی سود هر سهم سال مالی ۹۱ را در نخستین پیش‌بینی مبلغ یک هزار و ۳۶۱ ریال و در آخرین پیش‌بینی مبلغ یک هزار و ۶۱۲ ریال اعلام کرده بود که مطابق صورت‌های مالی حسابرسی شده مبلغ یک هزار و ۶۷۴ ریال تحقق یافته است.
فروش این شرکت برای سال مالی ۹۲ بیش از ۸۴۶ میلیارد ریال پیش‌بینی شده که طی دوره سه ماه از فروش محصولات خود مبلغ ۱۵۳ میلیارد ریال درآمد کسب کرد.

>

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها