بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۵ فروردین، ۱۳۹۷ | Sunday, 25 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

معاون قالیباف برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد

کد خبر: 43064 Print This Post
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۷:۱۵
معاون قالیباف برای انتخابات شورای شهر تهران ثبت‌نام کرد

http://www.bananews.ir/معاون پیشین شهردار تهران با اشاره به احتمال کاندیداتوری محمدباقر قالیباف در انتخابات ریاست جمهوری گفت: کشور نیاز به تغییر دارد و قالیباف نشان داده که مرد تغییر است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مستقر در فرمانداری تهران، سیدمناف هاشمی برای ثبت‌نام در چهارمین دوره انتخابات شورای شهر تهران به فرمانداری تهران مراجعه کرده بود، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه “آمدنم به اینجا با هماهنگی آقای قالیباف بوده است”، گفت: مدیران شهری در عرصه شوراها باید حضور جدی داشته باشند و امیدوارم بتوانم در راستای خدمت به مردم تهران انجام وظیفه کنم.

وی گفت: من در بحث مدیریت شهری تجربه ۲۰ ساله دارم و هفت سالی است که خدمت آقای قالیباف هستم و برای شرکت در انتخابات شوراها استعفا دادم.

هاشمی همچنین درباره کاندیداتوری قالیباف و میزان آرای احتمالی او نیز مدعی شد: نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد وضعیت ایشان از این منظر وضعیت خوبی است و به هر ترتیب کشور نیاز به تغییر دارد و آقای قالیباف نشان داده که مرد تغییر است. همچنین ایشان ویژگی‌هایی چون محبوبیت و ولایت‌مداری را هم دارند و امیدواریم که مردم به ایشان اعتماد کنند و اتفاق رییس‌جمهور شدن ایشان رخ دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها