بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ورود سازمان ‌بازرسی به پرونده‌ شهرداری زمان ‌احمدی‌نژاد

کد خبر: 40698 Print This Post
۲۹ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۶:۵۸
ورود سازمان ‌بازرسی به پرونده‌ شهرداری زمان ‌احمدی‌نژاد

http://www.bananews.irبه گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسن بیادی، نایب رییس شورای شهر تهران درباره «نتیجه بررسی‌های شورا در مورد ۳۲۰ میلیارد تومان هزینه کرد فاقد سند شهردار پیشین تهران» گفت: برخی از اعضا به صراحت می‌گویند که محمود احمدی‌نژاد در دوران شهرداری تهران در این زمینه تخلف کرده است، اما من می‌گویم که فاقد سند بودن به معنای تخلف نیست.
درست است که این مبلغ در بودجه تعریف نشده بود، اما به احتمالی برای موارد غیرمتفرقه هزینه شده است. وی ادامه داد: فرماندار و دیگر نهادهایی که گفته‌اند تمام اسناد مالی شهرداری و شورا را در اختیار دارند، می‌توانند به راحتی به این موضوع ورود کنند، تا آنجا که می‌دانم بازرسی کل کشور در حال حاضر به موضوع ورود پیدا کرده، اما هنوز گزارشی در این مورد نداده است.

هفته نامه آسمان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها