بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ اسفند، ۱۳۹۶ | Wednesday, 21 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قالیباف: رشوه‌گیری در شهرداری نزولی شده است

کد خبر: 40611 Print This Post
۲۸ بهمن ۱۳۹۱ | ۰۸:۰۵
قالیباف: رشوه‌گیری در شهرداری نزولی شده است

www.BanaNews.irشهردار تهران گفت: نمی‌خواهم بگویم که در شهرداری رشوه‌گیری وجود ندارد اما مدعی این امر هستم که بر اساس وجود دستگاه‌های نظارتی رشوه گیری در این نهاد سیر نزولی خودش را پیدا کرده است.
محمدباقر قالیباف روزگذشته در مراسم بهره‌برداری از یک پروژه شهری در جنوب تهران، در واکنش به آنچه چند روزپیش در به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) شورای‌شهر هنگام تصویب بودجه سال۹۲ شهرداری مطرح شد، اعلام کرد: با اسراف به صورت قاطع مخالفم و اسراف حتما کار بدی است و من در برخی موارد که این موضوع را دیده‌ام، با آن برخورد کرده‌ام.
شهردار تهران همچنین با اشاره به اینکه این سخنان از جانب افرادی گمنام، مطرح می‌شود، افزود: در ادامه حرف‌هایی که زده شده عده‌ای نیز معتقدند که اگر کاری هم توسط شهرداری انجام شده، پروژه‌هایی بوده‌اند که با «ریخت و پاش» فراوان به سرانجام رسیده‌اند. در این میان عده‌ای از مردم حرف‌هایی را که می‌شنوند باور می‌کنند، اما آن دسته از شهروندانی که اهل حساب و کتاب‌اند، این گفته‌ها را نمی‌پذیرند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها