بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 22 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۵ شرکت جدید در فرابورس پذیرش شدند

کد خبر: 3732 Print This Post
۰۲ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۰:۰۲
۵ شرکت جدید در فرابورس پذیرش شدند

www.BanaNews.irمدیر پذیرش فرابورس ایران از پذیرش ۵ شرکت جدید در بازار سهام خبر داد و گفت :سرمایه ثبت شده این شرکت هاحدود ۲هزار میلیارد ریال است.

به بنانیوز به نقل از روابط عمومی فرابورس ایران، سیدمهدی علم الهدی با اعلام این خبر افزود:شرکت مهندسی صنعتی روان فناور با سرمایه ۱۰میلیارد ریال ،سرمایه گذاری توسعه و عمران استان اردبیل (سبلان سبز) با سرمایه ۹۶ میلیارد ریال، صنایع چوب و کاغذ مازندران با سرمایه ۴۸۰ میلیارد ریال،سرمایه گذاری صباجهاد با سرمایه ۱,۴۰۰ میلیارد ریال و پتروشیمی پردیس با سرمایه یک میلیارد ریال به عنوان پنجمین شرکت جدید پذیرفته شده در بازار سهام، محسوب می شوند.

به گفته وی سهامدار عمده شرکت مهندسی صنعتی روان فناور، شرکت مهندسی نصیر ماشین است که در تولید انواع شاتول و قطعات خودرو فعالیت دارد.

علم الهدی درباره تعداد سهامداران شرکت سبلان سبز هم گفت: در حال حاضر این شرکت با ۲۸ هزار و ۷۹۶ سهامدار در زمینه خرید و فروش املاک و احداث ساختمان (مسکونی ویلائی، مسکونی آپارتمانی، تجاری و خدماتی) بصورت مشارکت و پیمانکاری فعالیت می کند. بانک ملی ایران مالک ۴۸،۹۹ درصدسهام شرکت صنایع چوب و کاغذ مازندران بوده و در زمینه تولید و فروش کاغذ مجوز فعالیت دارند.

علم الهدی همچنین درباره شرکت سرمایه گذاری صبا جهاد یادآور شد: درحال حاضر صندوق بازنشستگی کارکنان وزارت جهاد کشاورزی مالک ۱۰۰درصدی سهام این شرکت بوده که انجام معاملات سهام، سرمایه گذاری مستقیم یا مشارکت در خرید، اداره، توسعه و تکمیل، نوسازی، فروش و واگذاری شرکتها و واحدهای تولیدی و خدماتی مختلف اقتصادی؛ تاسیس انواع شرکتها در حوزه فعالیت های این شرکت محسوب می شود.

به گفته وی پنجمین شرکت پذیرفته شده در فرابورس پتروشیمی پردیس است که در تولید، بازاریابی، فروش و صدور محصولات پتروشیمی (اوره و آمونیاک) فعالیت دارد و شرکت سرمایه گذاری غدیرمالک ۵۱درصدی سهام این شرکت محسوب می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها