بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نتوانستیم بازار گچ آسیای میانه را به دست بیاوریم

کد خبر: 3028 Print This Post
۲۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۰۰
نتوانستیم بازار گچ آسیای میانه را به دست بیاوریم

مدیرعامل شرکت گچ سمنان- مازندران بیان کرد: به علت عدم کشش بازار یک چهارم توان تولیدمان را تولید می‌کنیم.www.BanaNews.ir

مرتضی مداح، مدیرعامل شرکت گچ سمنان – مازندران ، با بیان این مطلب گفت: یک کارخانه جوابگوی تمام نیازهای استان است، اما از آنجا که گچ سمنان به استان‌های مختلف و برخی از کشورهای دیگر نیز صادر می‌شود و با توجه به وفور سنگ گچ و معادن متعدد در استان، کارخانه‌های دیگری نیز در استان وجود دارد.

مداح با اشاره به اینکه ساختمان سازی و وضعیت ساخت وساز مسکن در کشورمان از حالت سنتی خارج و شکل مدرن‌تری به خود گرفته است، گفت: این مهم باعث شده است که تولید کارخانه گچ سمنان – مازندران از ۲۵۰۰ تن در روز به ۵۰۰ تن در روز تغییر پیدا کند.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا،مدیرعامل گچ سمنان-مازندران با اشاره به مهمترین موانع صادرات این کالا گفت: در حال حاضر مهمترین مشکل کارخانه‌های تولید گچ، مسئله افزایش نرخ کرایه حمل بار و عدم وجود بازارهای خارجی است.

وی همچنین خاطر نشان کرد: متاسفانه با وجود این که کشورهای آسیای میانه بازار خوبی برای صادرات گچ سمنان بود، ولی کشور ما نتوانست این بازار را به دست بیاورد و کشور ترکیه گچ این کشورها را تامین می‌کند.

مداح با بیان این که روزانه ۲۵۰ تا ۳۰۰ تن گچ میکرونیزه تولید می‌کنیم، اظهار کرد: شرکت ما با سابقه‌ای ۳۵ ساله تنها واحدی است که دارای الکتروفیلتر است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها