بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حمایت موسسه مهر از صنعت هواپیمایی کشور

کد خبر: 2655 Print This Post
۱۸ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۴۴
حمایت موسسه مهر از صنعت هواپیمایی کشور

www.bananews.irقراردادی بین موسسه مالی و اعتباری مهر و شرکت هواپیمایی ماهان با موضوع مشارکت برای حمایت از توسعه خطوط هوایی این شرکت با حضور دکتر نتاج مدیر عامل موسسه مالی و اعتباری مهر، و حمید عرب‌نژاد از مسوولین شرکت هواپیمایی ماهان و هیات همراه؛ در محل دفتر مرکزی موسسه مالی و اعتباری مهر بررسی و به امضا رسید.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی موسسه مالی و اعتباری مهر؛ حمید رضا نجف پور، معاون اعتبارات و تجهیز منابع در حاشیه این نشست گفت : از مهمترین موارد مطرح شده در این جلسه، بحث و تبادل نظر در خصوص نحوه مشارکت و حمایت این موسسه از طرح‌های توسعه صنعت هواپیمایی کشور به خصوص شرکت ماهان است. وی افزود: یکی از سیاست‌های اصلی موسسه؛ توجه و حمایت گسترده از صنعت کشور در همه زمینه‌ها به خصوص؛ صنایع راهبردی است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها