بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۲۸ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 19 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تولید انبوه بالابرهای عایق در کشور آغاز شد

کد خبر: 2601 Print This Post
۱۶ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۰
تولید انبوه بالابرهای عایق در کشور آغاز شد

برای نخستین بار در کشور تولید انبوه بالابرهای بوم عایق در کشور آغاز شد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری مهر، مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق مشهد با اعلام این مطلب گفت: با هدف بومی سازی تجهیزات خط گرم فرمان از نزدیک، تولید بالابرهای بوم عایق توسط یک شرکت داخلی در اراک آغاز شده است تا پس از ساخت در اختیار این شرکت قرار گیرد.

بالابر بوم عایق دستگاهی است مجهز به بالابر که در شرکت های توزیع برق برای عملیات شاخه زنی درختان، جمع آوری لوازم اضافی و خارجی از روی شبکه وانجام تعمیرات متنوع بر روی متعلقات هوایی شبکه توزیع با روش فرمان از نزدیک و فرمان از دور مورد استفاده قرار می گیرد.

علی سعیدی در خصوص تولید «این تراک» نیز گفت: این خودرو مخصوص نیز که برای اجرای عملیات سنگین روی شبکه برق دار و بدون برق مورد استفاده قرار می گیرد به سفارش این شرکت توسط سازندگان داخلی در دست ساخت قرار دارد تا پس از تولید در اختیار بخش توزیع برق کشورقرار گیرد.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها