بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نامه انبوه سازان به رییس جمهور

کد خبر: 2403 Print This Post
۱۴ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۲۰
نامه انبوه سازان به رییس جمهور

www.BanaNews.irوزیر مسکن گفت: انبوه‌سازان کشور نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشتند و اعلام کردند که حاضر هستند ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور را با قیمت قبل از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها احداث کنند.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس ، علی نیکزاد بعد‌از‌ظهر دیروز در گفت‌وگو با خبرنگاران با بیان اینکه تا پایان دولت دهم ثبت‌نام‌ کنندگان مسکن مهر واحد‌های خود را تحویل خواهند گرفت، بیان داشت: ساخت و ساز صنعتی ما امروز از مرز ۲۵ درصد گذشته است و با توجه به اقدامات و ساخت و سازهایی که در کشور صورت می‌گیرد تا پایان سال ۹۲ ما باید متقاضیان مسکنی که ثبت‌نام کرده‌اند را پاسخگو باشیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها در کشور اظهار داشت: مردم پیشتازان اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها هستند و همه به این موضوع اعتقاد دارند و با شدت، شعور و آگاهی خاص در حال اجرای این طرح هستند.

نیکزاد ادامه داد: دنیا در حال نظاره کردن جمهوری اسلامی ایران است و یکی از افتخارات ثبت شده در جمهوری اسلامی ایران اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها است.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت در بخش مصالح ساختمانی اتفاق نیفتاده است، گفت: دولت و شخص رئیس‌جمهور تمام امور مربوط به اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها را رصد می‌کنند و انبوه‌سازان کشور نیز نامه‌ای به رئیس‌جمهور نوشتند و اعلام کردند که حاضر هستند ۱۰۰ هزار واحد مسکونی در سطح کشور را با قیمت قبل از اجرای هدفمند کردن یارانه‌ها احداث کنند.

وی با بیان اینکه مردم به رئیس دولت انقلابی خود اعتماد کرده‌اند، یادآور شد: احمدی‌ن‍ژاد تمام تصمیماتش بر مبنای منافع مردم ایران است و به فضل خداوند این کار ادامه خواهد یافت و خیر و برکت این قانون را در سطح بین‌المللی و داخلی کشور بیش از گذشته خواهیم دید.

وزیر مسکن گفت: مردم ایران ولایی بوده و در همه حال پشتیبان رهبری هستند و ارتباط بین مردم، دولت و رهبری یک ارتباط عاشقانه، عالمانه و مدبرانه است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها