بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۳ بهمن، ۱۳۹۶ | Tuesday, 23 January , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

منطقه ویژه اقتصادی بوشهر یک بار دیگر به مقام برتر دست یافت

کد خبر: 2364 Print This Post
۱۳ دی ۱۳۸۹ | ۱۲:۵۰
منطقه ویژه اقتصادی بوشهر یک بار دیگر به مقام برتر دست یافت

www.BanaNews.irسیامک احمدی گفت: امیدواریم توانسته باشیم با حضور در چهارمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری در کیش، پتانسیل های موجود استان بوشهر را به خوبی انعکاس دهیم.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر وی با اشاره به اهداف حضور در این نمایشگاه اظهار داشت: معرفی فرصتها و اولویتهای سرمایه گذاری در بخشهای گوناگون به سرمایه گذاران و جویندگان فرصتهای سرمایه گذاری از عمده دلایل حضور در این نمایشگاه بوده است.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی بوشهر ادامه داد: منطقه ویژه اقتصادی بوشهر یک منطقه عمومی است که استعداد جذب سرمایه گذاران در زمینه های شیمیایی، معدنی، غذایی، الکتریکی، فلزی، خدمات و حمل و نقل را دارد.

مهندس سیامک احمدی افزود: تاکنون حضورپررنگ و توانمندی درنمایشگاه های داخلی و خارجی در راستای معرفی توانمندی های منطقه ویژه اقتصادی بوشهر داشتیم، که غرفه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در چهارمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری که در جزیره کیش برگزار گردید توانست رتبه برترین و پویا ترین غرفه را از آن خود کند.

همچنین مدیرعامل منطقه ویژه در پاسخ به سئوال خبرنگاران در رابطه دیدار با سیدشمس الدین حسینی، وزیر امور اقتصادی و دارایی گفت: در حاشیه چهارمین نمایشگاه بین المللی فرصت های سرمایه گذاری دیداری با وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی داشتم که امیدوارم منش خیر و برکت گردد.

گفتنی است این نمایشگاه از ۲۹ آذر ماه لغایت ۲ دی ماه با حضور مناطق ویژه و آزاد اقتصادی و سازمان های امور اقتصادی و دارایی کل کشور برگزار شد که پس از تجزیه و تحلیل توسط مجریان و دستندرکاران نمایشگاه، غرفه منطقه ویژه اقتصادی بوشهر بعنوان غرفه نمونه انتخاب شد.

لازم به ذکر است در نمایشگاه مذکور بیش از ۲۰۰ سرمایه گذار خارجی نیز حضور داشته و با دستاوردها و ظرفیت شرکت ها و سازمان های ایرانی آشنا شدند و همایش فرصت های سرمایه گذاری در شش پانل تخصصی صنعت و معدن، گردشگری، آب و کشاورزی، نفت، گاز و پتروشیمی، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و پانل تخصصی عمران شهری طی روزهای یادشده با حضور محققان، متخصصان و پژوهشگران و سرمایه گذاران داخلی و خارجی و مسئولان اقتصادی کشور برگزار شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها