بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳۱ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 21 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

حضور مشاوران و پیمانکاران جدید در پروژه های عمرانی

کد خبر: 2063 Print This Post
۱۱ دی ۱۳۸۹ | ۰۷:۰۷
حضور مشاوران و پیمانکاران جدید در پروژه های عمرانی

www.BanaNews.irوزیر مسکن و شهرسازی با تاکید بر اینکه پروژه های عمرانی باید از انحصار تعداد خاصی از پیمانکاران خارج شود حضور مشاوران و پیمانکاران جدید در عرصه پروژه های عمرانی نظیر ساخت بیمارستانها را لازم و ضروری دانست

به گزارش بنانیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت مسکن و شهرسازی مهندس نیکزاد که برای بازدید از پروژه های عمرانی و مسکن مهر به استان کهگیلویه و بویراحمد سفر کرده است انجام برخی اصلاحات در نظام فنی و اجرایی کشور را لازم دانست و گفت: پیمانکاران و مشاوران دارای سابقه طولانی باید عرصه را برای حضور و فعالیت افراد جدید در زمینه اجرای پروژه های عمرانی را باز کنند . وی با اشاره به اینکه چنین حرفی به معنای خوب کار نکردن مشاوران و پیمانکاران با سابقه کشور تصریح کرد: به اعتقاد ما روند ساخت پروژه های عمرانی مانند بیمارستان ها را باید با سرعت بیشتری پیگیری کرد و حضور پیمانکاران و مشاوران جدید می تواند در دستیابی به این هدف موثر باشد .

وزیر مسکن و شهرسازی به برخی پروژه های در دست اجرای این وزارتخانه که در آنها سقف زمانی یکساله برای پروژه تعیین شده است اشاره کرد و افزود: برخلاف تصور عده ای چنین روندی نتیجه خوبی در پی داشته و پروژه هایی که برای آنها سقف زمانی تعیین شده بود در موعد مقرر به بهره برداری می رسند.

وی سپس به ارزیابی خود از روند ساخت بیمارستان ۲۰۰ تختخوابی شهر یاسوج که ساعتی پیش از آن بازدید کرد اشاره و اظهار داشت از ابتدای اسفند ماه امسال به منظور تصریح هر چه بیشتر در تکمیل پروژه یاد شده پیمانکار جدید فعالیت خود را آغاز کرد. مهندس نیکزاد با بیان اینکه بیمارستان یاد شده از اعتبار مالی خوبی برخوردار است اظهار امیدواری کرد سال آینده اعتبار خوبی برای تکمیل بیمارستان شهر یاسوج پیش بینی شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها