بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آزمون استخدامی شهرداری‏های تهران برگزار می‏شود

کد خبر: 19695 Print This Post
۰۵ آبان ۱۳۹۰ | ۰۸:۳۷
آزمون استخدامی شهرداری‏های تهران برگزار می‏شود

http://www.bananews.ir/معاون امور عمرانی استاندار تهران از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‏های این استان خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا محمودی در گفت‏ و گو با فارس از برگزاری آزمون استخدامی شهرداری‏های این استان خبر داد و اظهار داشت: امید است تا برگزاری این آزمون افراد مستعد و علاقه‏مند برای فعالیت در این عرصه را مشخص و معرفی کند.

وی ایجاد امنیت خاطر را هدف معاونت عمرانی استانداری تهران خواند و افزود: هدف از فعالیت‏های عمرانی استان تهران ایجاد امنیت خاطر در اهالی تمام نقاط این استان است.

محمودی تصریح کرد: این بدان معنی است که باید با اجرای تمهیداتی منسجم کلیه امور زیربنایی و عمرانی اهالی مناطق شهری و روستایی در هنگام استراحت در منزل و یا فعالیت در محل کار به نحوی تامین شود که خللی در امور روزانه مردم به وجود نیاید.

معاون عمرانی استاندار تهران با تاکید بر لزوم رسیدگی به نقاط محروم استان تهران خاطرنشان کرد: در حال حاضر بخش عمده‏ای از امور عمرانی استان تهران در مناطق محروم اجرایی می‏شود.

وی ادامه داد: همه تلاش مجموعه خدوم استانداری تهران ایجاد امنیت خاطری مناسب برای تک تک اهالی این استان است.

محمودی درآمدهای حاصل از محل مالیات بر ارزش افزوده را کمکی به آبادانی شهرهای استان تهران خواند و گفت: در سال‏های اخیر درصدهایی بر روی کالاهای قابل عرضه مندرج و از سوی مردم پرداخت می‏شود.

معاون عمرانی استاندار تهران تصریح کرد: این مبالغ همان مالیات بر ارزش افزوده‏ای است که در نهایت صرف امور عمرانی همان شهرها خواهد شد.

وی ادامه داد: معاونت استانداری تهران پیگیر نحوه دریافت و پرداخت درآمدهای مالیات بر ارزش افزوده به شهرداری‏های این استان است تا مشکلی در این زمینه ایجاد نشود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها