بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۱ تیر، ۱۳۹۷ | Friday, 22 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

مشکلات صنف آجرپز و آژانس‌ها را حل کردیم

کد خبر: 1695 Print This Post
۰۴ دی ۱۳۸۹ | ۰۸:۴۸
مشکلات صنف آجرپز و آژانس‌ها را حل کردیم

www.BanaNews.irرئیس شورای اصناف کشور با بیان اینکه کلیه اصناف کشور همراهی و همکاری تمام با این طرح دارند گفت: مشکلات صنف فخار و آژانس‌دار ها را حل کردیم.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری فارس، قاسم نوده فراهانی در پاسخ به سوالی درباره واکنش اصناف کشور در هفته اول اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها با بیان اینکه کلیه اصناف کشور همراهی و همکاری تمام با این طرح دارند، اظهار داشت: در حال حاضر هیچ گزارش جدی در خصوص افزایش قیمت‌ها وجود نداشته است و نظارت و بازرسی اصناف در کل کشور با جدیت در حال اجرا است.

وی همچنین در خصوص تسهیلاتی که برای حمایت از اصناف در زمان اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها در نظر گرفته شده است، گفت: اعلام عمومی شده است و اصنافی که متقاضی تسهیلات باشند، می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز اصناف ثبت‌نام کنند تا پس از تشکیل کارگروه‌ها این تسهیلات در اختیار آنها قرار بگیرد.

رئیس شورای اصناف کشور در خصوص تخلفات گزارش شده درباره آژانس‌ها اظهار داشت: افزایش قیمت‌ها خیلی اندک بوده است اما با توجه به اعلام قیمت‌های جدید انتظار می‌رود این گزارشات اندک هم وجود نداشته باشد. طبق آخرین تصمیمات اخذ شده آژانس‌ها تنها باید قیمت خود را ۱۴ درصد افزایش دهند.

وی در خصوص مشکلاتی که برای صنف آجرپز (فخار) پیش آمده است اظهار داشت: مشکلاتی که این صنف داشته درباره نرخ نفت کوره بوده است که با هماهنگی به وجود آمده حمایت‌های لازم درباره آنها صورت می‌گیرد و تصمیم گرفته شده تا نرخ نفت کوره برای صنف فخار به صورت تبعیضی و ارزان‌تر باشد که در همین خصوص هم امروز جلسه‌ای با رئیس اتحادیه صنف فخار خواهیم داشت.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها