بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پیمانکاران طلبکار شهرداری پاسخ می‌خواهند

کد خبر: 16288 Print This Post
۲۶ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۸:۲۹
پیمانکاران طلبکار شهرداری پاسخ می‌خواهند

http://www.bananews.ir/اعضای شورای شهر تهران در مورد حرف و حدیث‌های اخیر برای میزان هزینه‌کرد شهرداری در برگزاری مراسم شعبانیه و عدم تعهد شهرداری در پرداخت مطالبات پیمانکاران، سوالاتی در جلسه دیروز شورا مطرح کردند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر تهران از هزینه شدن ۵/۷ میلیارد تومان بودجه شهرداری تهران در برگزاری اعیاد شعبانیه انتقاد کرد و گفت: این مقدار هزینه برای برگزاری مراسم موجب اعتراض برخی پیمانکاران شده که اگر شهرداری پول ندارد پس چگونه این مراسم‌ها را برگزار می‌کند، اگر هم پول دارد پس حساب ما را تسویه کند. حبیب کاشانی در جلسه روز گذشته شورای شهر تهران اظهار کرد: این روزها در جامعه هیات‌های مذهبی حرف‌هایی مطرح می‌شود تحت این عنوان که برگزاری مراسم‌های متفاوت شهرداری هزینه‌های گزافی را به همراه دارد و این ذهنیت پیش آمده که جشن‌های شعبانیه پارک آزادگان ۵/۷ میلیارد تومان هزینه در بر داشته است. بهتر است شهرداری در خصوص آنها به طور شفاف توضیح دهد. به طور مثال گفته می‌شود هر جشن شعبانیه در مناطق تهران ۲۵۰ میلیون تومان هزینه دارد که باید این ذهنیت با پاسخ شهرداری از بین برود.البته در پاسخ به حبیب کاشانی ،علیرضا دبیر عضو هیات رییسه شورای شهر از پیگیری‌های خود در رابطه با هزینه شهرداری در برگزاری مراسم شعبانیه خبر داد و گفت: از معاونت اجتماعی پیگیری کردم حداکثر هزینه برای کل شب‌های شعبانیه ۲ میلیارد تومان بود که با اعداد نجومی‌ که مطرح شد به شدت متناقض بود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها