بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 17 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

سیمان ۴۸ تومانی شاهرود فروخته نشد

کد خبر: 11753 Print This Post
۰۳ خرداد ۱۳۹۰ | ۱۱:۱۲
سیمان ۴۸ تومانی شاهرود فروخته نشد

قیمت فله‌ای سیمان شاهرود به ۴۸ تومان رسید. این در حالی بود که با وجود این تعدیل نرخ، در پایان دادوستدی برای آن انجام نشد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) روز گذشته در رینگ مواد صنعتی، محصولات سیمان کردستان و شاهرود وارد بازار شد و در پایان این تنها سیمان کردستان بود که همانند هفته‌های قبل عرضه‌هایش به فروش رسید. قیمت پایانی فله‌ای محصولات این تولید کننده ۵۰ تومان و قیمت کیسه‌ای آن ۵۶ تومان و ۵ ریال ثبت شد.

به گزارش بنانیوز به نقل از دنیای اقتصاد، کمترین نرخ عرضه سیمان تیپ ۲ فله‌ای شاهرود نیز با نرخ ۴۸ تومان و ۶ ریال و سیمان تیپ ۲ پاکتی با نرخ ۵۴ تومان و ۹ ریال در نظر گرفته شد که در پایان به دلیل نبود تقاضا به فروش نرفت.

مجموع مبادلات انجام شده در بازار دیروز، ۶ هزار و ۶۵۰ تن سیمان کردستان بود که ارزش آن ۳ میلیارد و ۵۹۴ میلیون و ۱۰۰ هزار ریال شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها