بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تحریم بانک صنعت و معدن از سوی آمریکا

کد خبر: 11566 Print This Post
۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۷:۰۱
تحریم بانک صنعت و معدن از سوی آمریکا

آمریکا بانک صنعت و معدن را تحریم کرد.www.BanaNews.ir

به گزارش خبرگزاری رویترز، وزارت خزانه‌داری آمریکا اعلام کرد که بانک صنعت و معدن ایران را به دلیل تبادلاتی که به نمایندگی از دو بانک ملت و EIH آلمان (بانک تجاری اروپا- ایران) انجام داده، تحریم کرده است.

خزانه‌داری آمریکا مدعی است که بانک صنعت و معدن به انجام تبادلاتی میان بانک ملت و EIH کمک کرده است تا مشارکت بانک ملت در پرداخت‌های بین‌المللی را پنهان کند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این درحالی است که مقامات تهران همواره اعلام کرده‌اند که تحریم‌ها علیه ایران بی‌تاثیر است. تازه‌ترین اظهار نظر رامین مهمانپرست، سخنگوی وزارت خارجه درباره تحریم‌ها نیز همین موضع را تایید می‌کند. مهمانپرست، در نشست خبری روز سه‌شنبه درباره تلاش کنگره آمریکا برای اعمال تحریم یک‌جانبه علیه کشورمان گفت: این مباحث تکراری و بی‌خاصیت است. اینها مسیر غلطی است که بارها آزموده شده و هیچ‌گونه تاثیری در اراده و عزم ملت ما ندارد. اگر این فشارها با این نیت دنبال می‌شود که ملت ما از حقوق خود دست بردارد مطمئن باشند که ملت ما با عزم جدی‌تر مسیر استقلال خود را دنبال خواهد کرد و به هیچ وجه تحت فشارهای سیاسی رفتار دوگانه غرب دست از استقلال و اقتدار کشورمان برنخواهیم داشت.

ایسنا

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها