بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نیازمند تخصیص اعتبار مناسب برای انجام پروژه‌ها هستیم‌

کد خبر: 1091 Print This Post
۲۳ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۵۰
نیازمند تخصیص اعتبار مناسب برای انجام پروژه‌ها هستیم‌

www.Bananews.irمدیر عامل شرکت ساخت و توسعه گفت: بخش زیادی از وظایف وزارت راه‌ بر عهده شرکت ساخت و توسعه است که انجام این مسئولیت و اتمام پروژه‌های در دست ساخت مستلزم تخصیص اعتبارات مناسب به این شرکت است.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت ساخت و توسعه، مسعود رهنما اظهار داشت: فراهم کردن شرایط جهت تفویض اختیارات لازم به معاونت‌های شرکت ساخت و توسعه در راستای سرعت‌دهی به انجام امور از جمله برنامه‌هایی است که لازم است در راس امور قرار گیرد.

وی ادامه داد: هم‌اکنون بسیاری از پروژه‌های در دست ساخت شرکت، نیازمند تزریق اعتبارات مناسب است که باید تمامی تلاش ما در جهت محقق شدن این اعتبارات باشد.

مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه با اشاره به راهکارهای رییس‌جمهور جهت تامین اعتبارات مورد نیاز وزارت راه، اظهار داشت: قرار است از محل فروش کارخانه‌های دولتی و واگذاری تعدادی از آنها به بخش خصوصی، اعتبارات مورد نیاز وزارت راه و ترابری تامین شود که در صورت تحقق این امر بخشی از مشکلات مرتفع خواهد شد.

رهنما خاطر نشان کرد: به‌ این دلیل که بخش زیادی از وظایف وزارت راه و ترابری بر عهده شرکت ساخت و توسعه است، انجام این مسئولیت مستلزم تخصیص اعتبارات مناسب به این شرکت است و این امر باید در تدوین بودجه سال آینده لحاظ شود.‌

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها