بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

قابل توجه اعضای حقوقی انجمن مهندسی دریایی ایران

کد خبر: 9323 Print This Post
۲۹ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۰۹
قابل توجه اعضای حقوقی انجمن مهندسی دریایی ایران

www.BanaNews.irدبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران از اعضای حقوقی خود خواست تا هر چه سریع‌تر نسبت به اعلام درخواست خود برای حضور در کمیته‌های تخصصی این انجمن اقدام کنند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) این دبیرخانه با اشاره به مکاتبه سال گذشته با شرکت‌های عضو انجمن مهندسی دریایی ایران، از آنها خواست تا کمیته‌های مورد نظر و نمایندگان خود را برای همکاری بیشتر در فعالیت‌های انجمن اعلام دارند.

دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران با اشاره به آغاز برنامه کمیته‌های تخصصی این انجمن در سال جدید، تصریح کرد که آخرین مهلت دریافت اطلاعات اعضاء، دهم اردیبهشت ماه خواهد بود.

گفتنی است، انجمن مهندسی دریایی ایران برای پیگیری جدی‌تر و تخصصی مسایل و مشکلات اعضای خود نسبت به تشکیل شش کمیته تخصصی کشتی‌سازی، ساخت و تأمین تجهیزات و خدمات فنی-مهندسی، مهندسی ساحلی و فراساحلی، کشتیرانی و دریانوردی، آموزش و تحقیقات و دانشجویی اقدام کرده است.

دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران اواخر سال گذشته از اعضای این انجمن خواسته بود تا کمیته مورد نظر خود را برای همکاری جدی‌تر در فعالیت‌های انجمن و نمایندگان خود را برای عضویت در هریک از کمیته‌ها، معرفی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها