بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۱ فروردین، ۱۳۹۷ | Wednesday, 21 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اعلام آمادگی انجمن بتن برای بهبود بتن تولیدی و ارتقای دانش

کد خبر: 18663 Print This Post
۱۳ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۵۵
اعلام آمادگی انجمن بتن برای بهبود بتن تولیدی و ارتقای دانش

http://www.bananews.irرئیس انجمن بتن ایران گفت: وظیفه اجرایی و نظارتی بر روند ساخت وساز کشور بر عهده این انجمن قرار ندارد ، اما برای بهبود بتن تولیدی و ارتقای دانش در این بخش اعلام آمادگی می کنیم .

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) ‘محسن تدین ‘ روز دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت :بیش از یک دهه از فعالیت این تشکل مردم نهاد سپری می شود ، اما از سوی نهادها و ارگان های دولتی کمتر مورد مشورت و تبادل نظر قرار گرفته ایم و می توانیم نقش یک بازوی مشورتی را برای دستگاه های دولتی ایفا کنیم .

وی که به مناسبت نهمین همایش روز بتن و سومین کنفرانس ملی بتن که روزهای ۱۶ و ۱۷ مهرماه جاری در تهران برگزار می شود در نشستی خبری حاضر شده بود، افزود: بررسی های صورت گرفته از وضعیت قیمت سیمان در بازار نشان می دهد که افزایش بهای این مصالح ساختمانی و بتن درقیمت تمام شده واحدهای مسکونی اندک است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها