بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۱ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

فاز دوم بوستان آب در منطقه ۸ احداث می شود

کد خبر: 9253 Print This Post
۲۸ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۷:۵۵
فاز دوم بوستان آب در منطقه ۸ احداث می شود

معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۸ از احداث فاز دوم بوستان آب در این منطقه در سال جاری خبر داد.www.bananews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) میکائیل علیپور با اعلام این مطلب گفت: با توجه به استقبال شهروندان از بوستان آب پروین و با نزدیک شدن به فصل تابستان؛ معاونت فنی و عمرانی در نظر دارد فاز دوم این پارک را نیز تکمیل نماید.

وی با اشاره به استفاده بهینه از آب در این بوستان گفت: در این پارک جریان آب توسط آبشارها و کانالهایی به نحوی زیبایی و طراحی شده است که در مسیری مشخص هدایت و از روی این نقاط به صورت ثقلی جریان می یابد.

علیپور گفت: هم چنین فضای پارک آب به گو نه ای طراحی شده است که آب قنات مهدی آباد که از این محدوده عبور می کند به این پارک متصل شده و از آن برای آبیاری فضای سبز و درختان پارک و آبگیری حوضچه ها، نهرها و آبشارهای موجود استفاده می شود.

وی با اشاره به استفاده انرژی خورشیدی در بوستان آب پروین افزود: به منظور کاهش هزینه ها و رعایت اصل اصلاح الگوی مصرف در تعدادی از چراغها از سیستم خورشیدی (چراغهای سولار) استفاده شده است.

بوستان آب پروین در فلکه اول تهرانپارس- ابتدای بلوار پروین واقع شده است.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها