بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

توزیع آب شیرین در روستاهای قم

کد خبر: 9090 Print This Post
۲۵ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۶:۴۱
توزیع آب شیرین در روستاهای قم

www.bananews.irمدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم گفت: برنامه‌ریزی‌های لازم صورت گرفته و همزمان با توزیع آب شیرین در شهرهای استان قم در روستاهای استان نیز امر توزیع محقق می‌شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدحمید محسنی مطلق در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم که در تالار آب شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد، با بیان اینکه شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی یک شجره طیبه است، اظهار داشت: نهال آب و فاضلاب روستایی از سوی جهاد سازندگی کاشته شد و امروز شاهد ارائه خدمات فراوان در این حوزه در روستاها هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اکنون با باروری نهال آب و فاضلاب روستایی نیاز آب و فاضلاب روستایی تا اندازه‌ای کاهش پیدا کرده و آب سالم در اختیار مردم روستاها قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم تصریح کرد: این شرکت به عنوان بازوی توانمند وزارت نیرو مشغول فعالیت بوده و همه مردم در سراسر روستاهای کشور از خدمات آن بهره‌مند هستند؛ نهالی که با دستان امام خمینی (ره) به نهالستانی تبدیل شده امرو‌ز در اقصی نقاط کشور ثمرات خود را بروز داده است.

محسنی مطلق با اشاره به اقدامات صورت گرفته در شرکت آب و فاضلاب روستایی قم بیان داشت: همکاری و مشارکت مدیران استانی سبب کیفی ‌کردن مجموعه و توسعه خدمت‌رسانی به مردم روستاها شده و با صبر و حوصله مشکلات برطرف شد.

وی خاطرنشان کرد: امروز آب و فاضلاب روستایی به جایگاهی رسیده که همزمان با بهره‌برداری آب شیرین در استان، روستائیان نیز می‌توانند از این آب بهره لازم را ببرند.

به گزارش بنانیوز به نقل از فارس، مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم در پایان گفت: از تمام مدیران و دست‌اندرکاران استانی که در امر فعالیت‌ با شرکت آب و فاضلاب روستایی استان همکاری داشتند نهایت قدردانی را دارم.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها