بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

موانع اجرای پروژه‌های فاضلاب آن را زمان‌بر کرده است

کد خبر: 8894 Print This Post
۲۳ فروردین ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۰
موانع اجرای پروژه‌های فاضلاب آن را زمان‌بر کرده است

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی گفت: موانعی که در هنگام اجرای پروژه‌های فاضلاب به وجود می‌آید پروژه را زمان‌بر کرده است.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمد طاهری در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان سبزوار همکاری و تعامل خوب مسئولان استان و شهرستان را در بحث فاضلاب شهر سبزوار مورد تقدیر قرار داد و پیگیری بیشتر تسهیلات بانکی و اعتبارات لازم برای تخصیص حداکثری آن را خواستار شد.

وی افزود: موانعی که در هنگام اجرای پروژه‌های فاضلاب به وجود می‌آید پروژه را زمان‌بر کرده است و امیدواریم که با اعتبارات لازم بتوانیم طی دو یا سه سال آینده طرح شبکه فاضلاب سبزوار را به اتمام برسانیم.

مدیرعامل آبفای خراسان رضوی ادامه داد: در سال گذشته حدود ۳۲ کیلومتر از شبکه انجام شده است که در صورتی که اعتبارات لازم اختصاص یابد امسال ۶۰ کیلومتر از شبکه را به بهره‌برداری برسانیم.

قاسم شعبانی عطار فرماندار سبزوار نیز اظهار داشت: امیدواریم با نگاهی جامع و ویژه به مباحث فاضلاب این مشکلات پایان یافته و موجبات رضایت خداوند، مسئولان و مردم این شهرستان را به همراه آورد.

مدیرعامل شرکت آبفای سبزوار نیز در این جلسه بزرگ‌ترین مشکل سبزوار را بحث جمع‌آوری فاضلاب دانست و گفت: با توجه به ضرورت اجرای طرح شبکه جمع‌آوری و دفع فاضلاب و رفع آلودگی در این شهرستان اجرایی شدن و اتمام این طرح از اهمیت خاصی برخوردار است.

محمدرضا آغشته درباره مشکل کمبود آب شهر ششتمد اظهار داشت: با گذشت چند‌ سال هنوز مشکل آب این شهر حل نشده است و مردم این شهر با مشکل تأمین آب آشامیدنی مواجه هستند.

مدیرعامل شرکت آبفای سبزوار اظهار داشت: شهرستان سبزوار بعد از مشهد بزرگ‌ترین شرکت آب و فاضلاب استان را داراست.

وی با بیان اینکه هزینه انتقال آب به سبزوار بسیار بالاست، اظهار داشت: با توجه به کاهش بارندگی و کاهش نزولات آسمانی در سال گذشته سبزوار با مشکل تأمین آب مواجه است که برای حل این مشکل مردم باید درست مصرف کردن آب و صرفه‌جویی را سرلوحه کار خود قرار داده و در مصرف آب صرفه‌جویی کنند.

در این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از زحمات سیدمجتبی عراقی‌زاده، مدیرعامل سابق آب و فاضلاب سبزوار، محمدرضا آغشته به عنوان مدیرعامل آب و فاضلاب این شهرستان منصوب شد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها