بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۶ خرداد، ۱۳۹۷ | Sunday, 27 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آبفار قم رتبه برتر کنترل کیفیت آب را در کشور کسب کرد

کد خبر: 8822 Print This Post
۲۲ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۱:۲۴
آبفار قم رتبه برتر کنترل کیفیت آب را در کشور کسب کرد

www.BanaNews.irبر اساس ارزیابی انجام شده توسط شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، شرکت آبفار قم رتبه برتر سال گذشته را در میان شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی در بخش کنترل کیفیت آب کسب کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته از سوی شرکت مهندسی آب و فلاضلاب کشور در راستای زیرساخت‌های حفظ و بهبود کیفیت آب در روستاهای زیر پوشش، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم موفق به کسب رتبه برتر سال ۸۸ ـ ۸۹ در میان شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی در بخش کنترل کیفیت آب شد.

سعید ابوالقاسمی‌راد سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم با اشاره کسب این موفقیت توسط آبفار قم اظهار داشت: آزمایشگاه شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم در راستای کنترل کیفی منابع تامین آب روستاهای قم اقدامات چشمگیری را به انجام رسانده است.

وی از انجام آزمایش فلزات سنگین بر روی منابع زیر پوشش آبفار قم خبر داد و بیان داشت: با توجه به ظرفیت بیماری‌زایی فلزات سنگین در آب، خوشبختانه آزمایش‌های انجام گرفته شده نشان از سلامت منابع تامین آب شرب روستاهای قم داشته است.

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم خاطرنشان کرد: همچنین به منظور جلوگیری از تغییر کیفیت آب آزمون‌های فیزیک و شیمیایی بر روی منابع، مخازن و شبکه‌های زیر پوشش صورت گرفت.

وی انجام آزمون میکروبی از شبکه و منابع زیرپوشش را از دیگر فعالیت‌های واحد کنترل کیفی آبفار عنوان کرد و اظهار داشت: همچنین به منظور جلوگیری از آلودگی میکربی به صورت ماهانه آزمون کلر‌سنجی بر روی منابع و شبکه‌های آب انجام گرفته است.

ابوالقاسمی‌ راد در بخش دیگری از سخنان خود تصریح کرد: با توجه به اقدامات انجام گرفته و بالا رفتن امنیت و کیفیت انجام آزمون‌ها، شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم همچنین موفق به کسب گواهینامه ۱۷۰۲۵ـ iso نیز شده است.

شایان ذکر است حمیدرضا تشیعی معاون نظارت بر بهره‌برداری شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در نامه‌ای به سعید ابوالقاسمی ‌راد سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم تصریح کرده است: با توجه به تلاش‌های ارزشمندتان در راستای توسعه زیرساخت‌های حفظ و بهبود کیفیت آب در شهرهای زیر پوشش، آن شرکت موفق به کسب رتبه برتر در میان شرکت‌های آب و فاضلاب روستایی در بخش کنترل کیفیت آب شده است.

تشیعی همچنین در ادامه این نامه از تلاش تمام دست‌اندرکاران واحد کنترل کیفیت آب شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم در راستای کسب این موفقیت تقدیر و تشکر کرده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها