بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۳۰ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 20 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

افزایش ۵ هزار تومانی قبوض آب برای ۷۰ درصد مشترکان

کد خبر: 678 Print This Post
۱۷ آذر ۱۳۸۹ | ۰۹:۳۰
افزایش ۵ هزار تومانی قبوض آب برای ۷۰ درصد مشترکان

www.bananews.irمعاون وزیر نیرو با اشاره به بررسی موضوع تعیین قیمت آب در کارگروه طرح تحول اقتصادی دولت از افزایش ۴ تا ۵ هزار تومانی مبلغ قبوض آب برای ۷۰ درصد از مشترکان با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه‌ها خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، افزایش قیمت آب همزمان با تغییر قیمت سایر حاملهای انرژی در مرحله اول اصلاح قیمتها صورت خواهد پذیرفت و بر این اساس، مشترکانی که در حد الگوی تعیین شده مصرف کنند، افزایشی قیمتی بیش از ۴ تا ۵ هزار تومان را تجربه نخواهند کرد.

داوود منظور معاون وزیر نیرو با تائید این خبر در پاسخ به سئوال خبرنگار مهر در خصوص افزایش قیمت آب با اجرای قانون هدفمند کردن یارانه ها گفت: در حال حاضر الگوی تعیین شده برای مصرف هر مشترک در بخش خانگی ۲۰ متر مکعب است که بر این اساس، به نظر می رسد قیمت آب در سبد هزینه خانوارهایی که الگوی تعیین شده را رعایت می کنند، سهم زیادی نخواهد داشت.

وی تصریح کرد: قیمت آب کشاورزی بر اساس تصمیم دولت در مرحله اول افزایش نخواهد یافت.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می شود.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها