بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

پیگیری وزارت بهداشت برای پوشش شرکت آب و فاضلاب در چند شهرک در تهران

کد خبر: 44568 Print This Post
۱۸ خرداد ۱۳۹۲ | ۰۷:۳۴
پیگیری وزارت بهداشت برای پوشش شرکت آب و فاضلاب در چند شهرک در تهران

http://www.bananews.ir/رییس اداره بهداشت آب و فاضلاب وزارت بهداشت ضمن تاکید بر آن که کیفیت آب مناطق تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب مشکلی نداشته وسالم است از پیگیری‌های انجام شده برای قرار گرفتن چند شهرک در تهران تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب خبر داد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس غلامرضا شقاقی درباره میزان نیترات موجود در آب برخی مناطق تهران که پیش از این نگرانی‌هایی را ایجاد کرده بود، گفت: در این زمینه اقدامات لازم انجام شده است. در مجموع در هر منطقه‌ای که آبرسانی تحت پوشش شرکت‌های آب و فاضلاب انجام می‌شود، معمولا کیفیت آب مصرفی از سوی شرکت آب و فاضلاب و همچنین وزارت بهداشت به صورت دقیق مورد بررسی قرار می‌گیرد و تمام عوامل مربوطه مطابق استانداردها چک می‌شوند.

وی افزود: اکنون آبرسانی در اغلب شهرها و همچنین بسیاری از روستاها تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب انجام می‌شود و اگر مشکلی درباره کیفیت آب مصرفی مردم وجود داشته باشد، اطلاع رسانی‌های لازم به ساکنان منطقه مربوطه صورت می‌گیرد.

شقاقی ادامه داد: عمدتا مشکلات‌ مربوط به مناطقی است که تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب نیستند؛ چه برخی مناطق شهری چه برخی مناطق روستایی. در این موارد نیز آموزش‌هایی در زمینه چگونگی مصرف آب به ساکنان مناطق مربوطه ارایه می‌شود.

وی افزود: در حال حاضر تنها چند شهرک در تهران وجود دارند که آبرسانی آنها تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب نیست و به صورت هیات امنایی اداره می‌شوند. پیگیری‌های لازم در حال انجام است که این شهرک‌ها نیز تحت پوشش شبکه آب و فاضلاب قرار گیرند. در مجموع تعداد مناطق شهری که تحت پوشش شبکه آب وفاضلاب نباشند، بسیار محدود است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها