بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

اجباری بر واگذاری انجام فاضلاب داخل منازل به پیمانکاران نصب نیست

کد خبر: 4456 Print This Post
۱۱ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۲:۳۴
اجباری بر واگذاری انجام فاضلاب داخل منازل به پیمانکاران نصب نیست

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.bananews.irبه نقل از مهر، اصغر ریاضتی با اشاره به اجرای عملیات نصب انشعاب فاضلاب در مناطق مختلف تهران، از دریافت گزارش‌هایی مبنی بر تخلف عوامل پیمانکار و افراد سودجو خبرداد و هشدار داد: شهروندان باید در نظر داشته باشند که پیمانکاران فعال در نصب انشعاب فاضلاب در خارج از منزل، به هیچ عنوان مجاز به اخذ هزینه انجام عملیات لوله‌گذاری تا محل نصب سیفون نیستند، همچنین محل حفاری و نصب سیفون فاضلاب در مقابل ملک باید با نظر مالک انجام شود.

مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران افزود: لوله‌کشی فاضلاب داخل منازل تا محل سیفون بر عهده مالکان است و هیچ اجباری برای واگذاری انجام شبکه داخل منازل به پیمانکار و کارگران نصب انشعاب وجود ندارد و مالکان می‌توانند با انتخاب پیمانکار مناسب، لوله‌کشی داخلی منزل خود را انجام دهند.

وی با اشاره به هزینه‌های اجرا و نصب انشعاب داخل منازل، تصریح کرد: این هزینه‌ها با توافق و رضایت پیمانکار و مالک قابل انجام خواهد بود و بر اساس برآورد قیمت کارشناسی، میزان قیمت‌ها در بروشورهای اطلاع‌رسانی این شرکت به شهروندان اعلام شده است.

مدیرعامل شرکت فاضلاب تهران تاکید کرد: قبل از شروع عملیات نصب انشعاب فاضلاب در محله‌های مختلف تهران، شرکت فاضلاب تهران با نصب بنر و توزیع تراکت، در این خصوص اطلاع‌رسانی می‌کند، بنابراین مراجعه‌های انفرادی و حضوری کارگران برای نصب انشعاب از طرف این شرکت صورت نمی‌گیرد و قانونی نیست.

شهروندان تهرانی در صورت مشاهده هرگونه تخلف می‌توانند با شماره تلفن ۱۲۲ و یا با شماره ۳۰۰۰۶۹۰۲ از طریق پیامک با این شرکت تماس حاصل فرمایند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها