بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ اسفند، ۱۳۹۶ | Tuesday, 20 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تامین انشعاب برق و آب و فاضلاب ۸۰ هزار واحد مسکن در پردیس

کد خبر: 43573 Print This Post
۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۲ | ۰۸:۴۴
تامین انشعاب برق و آب و فاضلاب ۸۰ هزار واحد مسکن در پردیس

http://www.bananews.ir/نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر گفت: حق انشعاب ۸۰ هزار واحد موجود در شهر جدید پردیس به وزارت نیرو پرداخت می شود.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) محمدرضا شمسایی با اشاره به نشست مشترک وزیران نیرو و راه و شهرسازی برای سرعت بخشیدن به وضعیت مسکن مهر شهرهای جدید پرند، پردیس و صفا دشت، اظهار داشت: در این نشست، قرار شد وزارت راه و شهرسازی ۶۰ میلیارد ریال را به عنوان یارانه تا چند روز آینده پرداخت کند تا وزارت نیرو بتواند مسکن مهر صفادشت و مهرآباد تهران را نیز راه اندازی کند و زمینه اتصال انشعاب های آب و برق و فاضلاب در این واحدها فراهم شود.

وی اظهار داشت: تاکنون پیشرفت کار در مسکن مهر شهرهای جدید پرند، پردیس و صفا دشت بسیار خوب بوده است.

نماینده وزیر نیرو در مسکن مهر اضافه کرد: در نشست یادشده همچنین قرار شد تا حق انشعاب ۸۰ هزار واحد موجود در شهر جدید پردیس به وزارت نیرو پرداخت شود و وزارت نیرو نیز متعهد شد نسبت به نصب انشعاب های آب و فاضلاب و برق در این واحدها اقدام کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها