بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نشست زمین در خیابان ولیعصر، مرگ یک کارگر

کد خبر: 41782 Print This Post
۱۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۱۲:۰۹
نشست زمین در خیابان ولیعصر، مرگ یک کارگر

http://www.bananews.irمدیر عامل شرکت بهره‌برداری متروی تهران گفت: نشست شامگاه دیروز در خیابان ولیعصر هیچ ارتباطی با فعالیتهای عمرانی مترو ندارد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) علی‌محمد قلی‌ها در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت : نشست زمین در خیابان ولیعصر به دلیل ترکیدن لوله آب رخ داده بود و هیچ ارتباطی با فعالیت های عمرانی مترو نداشته است.

بر اساس این گزارش ، در حادثه فروکش کردن زمین در خیابان ولیعصر پائین از مهدیه تهران یک عابر جان خود را از دست داد و گودالی عمیق در محل ایجاد شد.

در همبن رابطه خال، معاون فرهنگی – اجتماعی و مدیر روابط عمومی بهشت زهرا(س) از اعزام یک دستگاه برای انتقال جسد قربانی این حادثه خبر داد و به مهر گفت: پس از اطلاع از این حادثه یک دستگاه آمبولانس به محل حادثه اعزام شد تا جسد کارگر کشته شده را به بهشت زهرا(س) منتقل کند اما خانواده متوفی جسد را به داخل خانه منتقل کرده و اجازه انتقال آن را به بهشت زهرا (س) ندادند.

این حادثه ساعت ۲۱ و ۳۵ دقیقه دوشنبه در خط اتوبوس های تندرو رخ داد و گودالی عمیق ایجاد شد که به دلیل ترکیدگی لوله آب ، در زمانی کوتاه پر از آب شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها