بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 23 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

۴ پروژه راه و آب روستایی در صومعه‌سرا افتتاح شد

کد خبر: 4112 Print This Post
۰۷ بهمن ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۳
۴ پروژه راه و آب روستایی در صومعه‌سرا افتتاح شد

در مراسمی چهار پروژه راه و آب روستایی در صومعه‌سرا مورد بهره‌برداری قرار گرفت.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) به نقل از خبر‌گزاری فارس ،بخشدار گوراب‌زرمیخ در جریان افتتاح چهار پروژه مذکور اظهار داشت: پروژه‌ها در زمینه انتقال آب شرب روستایی و راه‌سازی بوده است.

ابراهیم چراغی، زیرسازی و آسفالت راه روستای خونابکش صومعه‌سرا به طول یک‌هزار و ۷۰۰ متر و با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیون تومان و زیرسازی و آسفالت جاده روستای گیل‌محله به طول یک‌هزار و ۸۰۰ متر و با اعتبار ۱۳۰ میلیون تومان را از پروژه‌های راه روستایی عنوان کرد.

وی پروژه آبرسانی به روستای محروم خونابکش را از عملیات‌های مهم آبرسانی روستایی در صومعه‌سرا برشمرد و افزود: این طرح در راستای اجرای بهسازی یک دهنه چشمه برای آبرسانی به ۹۷ خانوار روستایی است.

بخشدار گوراب‌زرمیخ صومعه‌سرا اظهار داشت: برای آبرسانی به روستای مذکور حدود ۴‌هزار و ۶۰۰ متر لوله‌گذاری شده است.

وی احداث مخزن ۱۰ مترمکعبی با اعتباری بالغ بر ۷۵ میلیون تومان را از دیگر اقدام‌ها و پروژه‌های افتتاح شده بخش گوراب‌زرمیخ صومعه‌سرا با حضور اسفندیار رحیم مشایی مشاور و رئیس دفتر رئیس جمهوری در سفر سوم هیئت دولت اعلام کرد.

چراغی با اشاره به پروژه‌های برنامه‌ریزی شده و اعتبارات اختصاص یافته در سفر دوم دولت به بخش گوراب‌زرمیخ صومعه‌سرا اظهار داشت: پس از سفر دوم رئیس جمهوری به گیلان و از محل اعتبارات بخش مناطق محروم چهار دهنه پل برای روستاهای هزارسرا، خونابکش و شانده برنامه‌ریزی و اجرا شده است.

وی افزود: برای ساخت و بهره‌برداری از این چهار دهنه پل بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

بخشدار گوراب‌زرمیخ صومعه‌سرا با اشاره به حوزه گاز‌رسانی به روستاهای محروم این بخش خاطرنشان کرد: یکی از مهم‌ترین مناطق انتقال گاز در بخش گوراب زرمیخ، روستای کوهستانی تنیان صومعه‌سرا است.

وی این پروژه را با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد تومان در حال اجرا دانست و ادامه داد: طرح پروژه گازرسانی به روستای کوهستانی تنیان در مرحله مناقصه و واگذاری به پیمانکار است.

چراغی درباره ایستگاه تغذیه انتقال گاز به روستای محروم تنیان افزود: ایستگاه تغذیه انتقال گاز به بخش روستای تنیان بزرگ و در ورودی روستای رفتگی تهیه و تحویل مسئولان گاز استان شده است.

به گفته وی، برای انتقال گاز از روستای رفتگی به تمام آبادی‌های روستای تنیان بیش از ۵۰ کیلومتر لوله‌گذاری شده است.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها