بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ خرداد، ۱۳۹۷ | Thursday, 24 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

بهره‌برداری همزمان از سه طرح آب و فاضلاب در استان مرکزی

کد خبر: 40992 Print This Post
۰۵ اسفند ۱۳۹۱ | ۰۷:۱۷
بهره‌برداری همزمان از سه طرح آب و فاضلاب در استان مرکزی

http://www.bananews.irطی مراسمی با حضور استاندار استان مرکزی استفاده از ساختمان بهره‌برداری امور آب و فاضلاب شهرستان اراک، مرکز اسکادا و پورتال جامع شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی آغاز شد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس خلیلی، مدیر عامل شرکت آب وفاضلاب استان مرکزی گفت: به منظور تکریم ارباب رجوع و به منظور ایجاد محیط مناسب کاری برای کارکنان، ساخت ساختمان اداری امور آب و فاضلاب منطقه دو اراک از سال ۱۳۹۰ در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و در ۴ طبقه با اعتبار ۱۵ میلیارد ریال آغاز شد و اکنون به بهره‌برداری رسیده است.
وی همچنین عنوان کرد: با توجه به پراکندگی و گسترش روز‌افزون تاسیسات تامین وتوزیع آب شرب و سختی دسترسی و کنترل آنها، ایجاد سیستم تله متری و کنترل از راه دور بر روی این تاسیسات امری لازم و ضروری و همچنین اقتصادی به شمار می‌رود، از این رو این شرکت اقدام به راه‌اندازی مرکز و نرم افزار اسکادا به منظور مونیتورینگ و نمایش سیستم تله‌متری تمام شهر‌های تحت پوشش استان کرده است.
وی ادامه داد: این ساختمان به مساحت ۱۰۰ متر مربع ساخته شده و برای استقرار سیستم تله متری۱۳ شهر استان و مرکز اسکادا تا کنون ۲۶۷۵۰ میلیون ریال هزینه شده است.
همچنین پورتال جامع شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی با قابلیت‌هایی همچون امکان ارائه خدمات غیر حضوری به مشترکان از طریق اینترنت و همچنین دفاتر پیشخوان دولت (در بستر اینترانت)، امکان دسترسی به سامانه‌های داخلی و کاربردی شرکت از قبیل اتوماسیون، کتابخانه تخصصی، امکان دریافت پیشنهادها و شکایت‌های ارائه شده از سوی مردم، امکان ارائه آیین‌نامه‌ها و بخشنامه‌های عملیاتی شرکت در جهت اطلاع‌رسانی و… که با هزینه ۲۰۲۰ میلیون ریال استقرار یافته از دیگر پروژه‌های این شرکت بود که به دست استاندار مرکزی به بهره‌برداری رسید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها