بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Monday, 26 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ضرورت اجرای ۲۳ طرح اصلاح و توسعه شبکه آبفا در بندرعباس

کد خبر: 39354 Print This Post
۰۳ بهمن ۱۳۹۱ | ۱۰:۳۲
ضرورت اجرای ۲۳ طرح اصلاح و توسعه شبکه آبفا در بندرعباس

http://www.bananews.ir/معاون مهندسی و توسعه آب و فاضلاب هرمزگان از ضرورت اجرای ۲۳ طرح اصلاح و توسعه شبکه آب در شهر بندرعباس خبر داد و گفت: توسعه این شهر و تبدیل خانه‌های ویلایی به آپارتمان از دلایل افت شدید فشار آب و ضرورت اصلاح و توسعه شبکه در برخی از مناطق این شهر است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس هوشنگ ملایی افزود: حدفاصل چهارراه نخل ناخدا تا پارک شهر شامل؛ گلشهر جنوبی، رسالت جنوبی، خیابان صمدو، نایبند جنوبی، خواجه عطاء، محدوده بلوار معلم و محله سیم بالا از جمله محلاتی هستند که پروژه اصلاح و توسعه شبکه آب در این مناطق آغاز شده است. به گفته وی، هم‌اکنون این طرح با ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی از چهار راه نخل ناخدا تا چهار راه رسالت بطور کامل اجرا شده و ادامه آن به سمت خیابان صمدو به‌صورت کانال‌کنی در حال انجام است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها