بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۶ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Thursday, 26 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نظارت جدی بر تخلفات نصب انشعاب فاضلاب در تهران

کد خبر: 3600 Print This Post
۲۹ دی ۱۳۸۹ | ۰۹:۴۳
نظارت جدی بر تخلفات نصب انشعاب فاضلاب در تهران

www.BanaNews.irمدیرعامل شرکت فاضلاب تهران گفت: با توجه به حجم وسیع اجرای شبکه و نصب انشعاب فاضلاب در تهران، با پیمانکارانی که در این زمینه تخلف کنند، برخورد قاطع می‌شود.

به گزارش بنانیوز به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان تهران ، اصغر ریاضتی با تاکید بر رعایت نظم و استانداردسازی کارگاه‌های اجرای طرح فاضلاب در سطح شهر تهران، گفت: در زمان حاضر پروژه فاضلاب تهران با حمایت شورای شهر و شهرداری‌های مناطق تهران در حال اجراست، اما در برخی موارد کوتاهی پیمانکار در حفاری صحیح و یا تخریب بی‌دلیل معابر و فضای سبز به این اعتماد و همکاری با مدیریت شهری لطمه وارد می‌کند.

وی افزود: در برخی موارد پیمانکاران مبالغ مختلفی را با عنوان هزینه نصب سیفون از مردم اخذ و یا مالکان را برای واگذاری لوله‌کشی داخل منزل تحت فشار قرار می‌دهند که با این امر به طور جدی برخورد خواهد شد.

وی با اشاره به مفاد آیین‌نامه شرکت‌های آب و فاضلاب، گفت: تمام شرکت‌های فعال در طرح فاضلاب تهران از پیمانکاران توانمند و برگزیده هستند و بی‌تردید موفقیت این طرح در گرو انجام کار با کیفیت و سرعت مناسب و با همکاری تمام عوامل اجرایی ست.

ریاضتی در پایان اظهار داشت: یکی از عمده‌ترین مشکلات در زمینه نصب انشعاب فاضلاب، لوله‌کشی فاضلاب داخل منازل است و شهروندان باید توجه داشته باشند که انتخاب پیمانکار برای لوله‌کشی فاضلاب در داخل منزل بر عهده مالک است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها