بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۲ فروردین، ۱۳۹۷ | Thursday, 22 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

نصب کنتورهای آب کارتی در تهران آغاز شد

کد خبر: 24427 Print This Post
۱۹ بهمن ۱۳۹۰ | ۰۹:۳۷
نصب کنتورهای آب کارتی در تهران آغاز شد

http://www.bananews.ir/از ابتدای پروژه نصب کنتورهای کارتی (پیش‌پرداختی) تاکنون، ۵۰۰ دستگاه از این کنتورها در محدوده آبفای منطقه یک نصب شده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک با اعلام این خبر گفت: این کنتورها به صورت موقت و برای استفاده آزاد و عمومی مشترکان نصب شده است.

شهرام وزیری درباره روش کار این کنتورها گفت: مشترکانی که نیاز به استفاده از آب برای مصارف آزاد دارند می‌توانند با خرید کارت اعتباری نسبت به فعال‌سازی کنتور اقدام و آب مورد نیاز فعالیت‌های خود را تامین کنند.

وی درباره مزایای نصب این کنتورها برای آبفا گفت: دریافت هزینه آب مصرفی پیش از مصرف و خارج شدن آنها از فرایند طولانی قرائت، صدور و توزیع قبض از مزایای این کنتورهاست.

معاون درآمد و امور مشترکین آبفای منطقه یک، نصب ۵۰۰ دستگاه کنتور دیگر را از جمله برنامه‌های آینده این دفتر تا پایان امسال عنوان کرد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها