بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۴ فروردین، ۱۳۹۷ | Saturday, 24 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آب‌ بهای روستایی پلکانی محاسبه می‌شود

کد خبر: 2235 Print This Post
۱۲ دی ۱۳۸۹ | ۱۱:۲۹
آب‌ بهای روستایی پلکانی محاسبه می‌شود

www.BanaNews.irمدیرعامل شـرکت آب و فـاضلاب روستایی خراسان جنوبی گفت: آب‌بهای روستایی از این به بعد پلکانی محاسبه می‌شود و دیگر خبری از جرایم و آبونمان نیست.

به گزارش بنانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی، علی‌اکبـر بسکابادی در نشست مدیـران سـتادی و شهرستانی آبفار استان اظهار داشت: هدفمندی یارانه‌ها هدف دولت برای برقراری عدالت در بین اقشار جامعه است.

وی با بیان اینکه هر پدیده اقتصادی ممکن است دارای معایبی جزیی باشد، افزود: باید به دید مثبت به این طرح نگریسته شود و همه موظفیم در راستای اجرای هر چه بهتر این طرح با تمام وجود با دولت همکاری و همراهی کنیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی خراسان جنوبی به ایجاد ستاد هدفمندسازی یارانه‌ها در شرکت اشاره کرد و اظهار داشت: باید در راستای شفاف‌سازی و ساده‌سازی تمام امور در شرکت حرکت کرد.

بسکابادی با تأکید بر اینکه باید از بروز هرگونه تنش جلوگیری کنیم، افزود: در صدور قبوض آب‌بها باید نهایت دقت انجام شود و قبوض نامتعارف و غیرواقعی بررسی شده و از ارسال آن جلوگیری شود.

وی پاسخگو بودن مدیران به مردم، افزایش کیفیت خدمات، استفاده بهینه از منایع و صرفه‌جویی در مصرف انرژی، استفاده از سیستم‌های نوین مدیریتی و به کارگیری فناوری اطلاعات و ارتباطات به ویژه ارائه خدمات الکترونیک و نیز واریز کردن قبوض آب‌بها به صورت غیرحضوری را از جمله راهکارهای مؤثر در راستای اجرای هدفمندسازی یارانه‌ها دانست.

بسکابادی در پایان خاطرنشان کرد: کاهش هزینه‌های جاری به عنوان یک اصل در شرکت آب و فاضلاب روستایی مورد توجه قرار دارد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها