بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

چهارشنبه، ۲ خرداد، ۱۳۹۷ | Wednesday, 23 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

برنامه‌ریزی برای آبرسانی اضطراری در زمان بروز بحران در پایتخت

کد خبر: 21486 Print This Post
۲۱ آذر ۱۳۹۰ | ۱۱:۴۳
برنامه‌ریزی برای آبرسانی اضطراری در زمان بروز بحران در پایتخت

http://www.bananews.ir/مدیر مرکز مدیریت بحران آب و فاضلاب استان تهران گفت: برای مقابله با بحران های احتمالی در تهران بضاعت محدودی داریم و باید امکانات مقابله با بحران ها افزایش یابد.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) به نقل از روابط عمومی شرکت آبفای استان تهران، محمدرضا احمد نسب در این باره افزود: آب و فاضلاب استان تهران و مدیریت جامع شهری در مقابله با حوادث امکانات کافی ندارند و این میزان پاسخگوی نیازها در حوادث نیست.

وی گفت: ما برای مقابله با حوادث طبیعی در آبفای استان تهران طرحی را دردست مطالعه داریم که بر اساس آن آبرسانی در شرایط اضطراری را پیاده سازی خواهیم کرد.

احمدنسب افزود: در این طرح مطالعه می کنیم ببینیم در شرایط رخ داد بحران از چه طریقی می توانیم آب مورد نیاز را برای ساعات اولیه و روز های اول تامین نماییم تا بر اثر بی آبی تلفاتی نداشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: برای این طرح یک سری ظرفیت سازی هایی از قبل اندیشیده شده است اما کفایت نمی کند و مدیریت آبفای استان و مدیریت شهری برنامه ریزی برای گسترش این ظرفیت ها را در دستور کار قرار داده اند.

مدیر مرکز مدیریت بحران آبفای استان تهران افزود: براساس این برنامه ریزی های مدون ما در زمان بروز بحران آبرسانی اضطراری را انجام خواهیم داد.

احمد نسب گفت: در آینده نزدیک برای مقابله با بحران ها دستور العمل مکتوب خواهیم داشت و این دستورالعمل به همه خواهد گفت چه برنامه ای را در زمان بروزحوادث پیاده سازی کنند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها