بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۲۶ اسفند، ۱۳۹۶ | Saturday, 17 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

راه‌اندازی مرکز اسکادا در آبفای استان مرکزی

کد خبر: 18705 Print This Post
۱۴ مهر ۱۳۹۰ | ۰۸:۰۸
راه‌اندازی مرکز اسکادا در آبفای استان مرکزی

http://www.bananews.ir/مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان مرکزی از راه‌اندازی مرکز اسکادا در این شرکت به منظور مدیریت جامع بر سیستم‌های تله متری و کنترل از راه دور خبر داد.

به گزارش بنانیوز (Bananews.ir) خلیلی با اعلام این خبر گفت: راه‌اندازی این مرکز تا پایان سال جاری به مرحله اجرا درآمده و امکان کنترل از راه دور تاسیسات آب و فاضلاب در شهرهای استان و سیستم‌های تله‌متری امکان‌پذیر خواهد شد.

وی امکان گزارش‌گیری در مواردی همچون میزان مصرف آب، ‌حجم آب مخازن ذخیره آب، تعداد چاه‌های در مدار و خارج از مدار بهره‌برداری و مشاهده در لحظه و به صورت online را از جمله مزایای این مرکز برشمرد و گفت: با راه‌اندازی این مرکز و استفاده از سیستم پیام کوتاه در صورت نشت گاز کلر و اتمام کپسول گاز می‌توان بلافاصله مدیر کنترل کیفی را در جریان قرارداد.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها