بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آخرین وضعیت نیترات آب تهران

کد خبر: 16375 Print This Post
۲۹ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۵:۴۴
آخرین وضعیت نیترات آب تهران

http://www.bananews.ir/رئیس اداره بهداشت آب و فاضلاب مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، آخرین وضعیت نیترات موجود در چاههای آب برخی از مناطق تهران را تشریح کرد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس غلامرضا شقاقی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهارداشت: وضعیت چاههای آب در آن مناطقی که سال گذشته دچار مشکل بودند هم اکنون بهتر شده و می توان گفت که مشکلات تقریبا مرتفع شده است.

وی با بیان اینکه درصد نیترات موجود در آب مناطقی از جنوب تهران به مرز استاندارد رسیده است، افزود: در حال حاضر با پیگیریهایی که از سال گذشته در این زمینه انجام شد، مشکلی در مناطق تحت پوشش آبفا وجود ندارد.

شقاقی با اشاره به اینکه هم اکنون مشکل نیترات بالا فقط در مناطقی وجود دارد که تحت پوشش شبکه آبفا قرار ندارند، ادامه داد: برخی از مناطق تهران همچنان تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب نیستند و توسط بخش خصوصی آبرسانی می شود.

رئیس اداره بهداشت آب و فاضلاب مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت گفت: این مناطق از مدار خارج سیستم آبفا برای تصفیه آب استفاده می کنند که ما تلاش می کنیم این مناطق هم تحت پوشش شبکه آبفا قرار بگیرند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها