بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

دوشنبه، ۳۱ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Monday, 21 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

یکسان سازی کیفیت آب شرب در همه نقاط شهر تهران

کد خبر: 16062 Print This Post
۲۳ مرداد ۱۳۹۰ | ۰۶:۲۰
یکسان سازی کیفیت آب شرب در همه نقاط شهر تهران

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) www.BanaNews.irمعاون عمرانی استاندار تهران از یکسان‌سازی کیفیت آب شرب در همه نقاط شهر تهران خبرداد و گفت: با بهره‌برداری کامل از رینگ حلقه آب شرب در کل سطح پایتخت، مشکل ناخالصی آب برطرف خواهد شد. محمدرضا محمودی، افزود: تاکنون نیمی از رینگ حلقه آب شرب تهران مفقود بود، اما با بهره‌برداری کامل از این رینگ کیفیت آب شرب در همه سطح تهران یکسان خواهد شد.

به گزارش بنانیوز به نقل از ایسنا، وی در ادامه اظهارکرد: با این اقدام، کیفیت آب شمال تهران با جنوب شهر یا شرق و غرب با شمال، یکسان شده و تفاوتی در کیفیت ناخالصی آب وجود نخواهد داشت. معاون استاندار تهران گفت: با تکمیل این رینگ، آب تهران به طور کامل در حلقه‌ای مرکزی قرار خواهد گرفت و تمام تصفیه‌خانه‌های تهران، آب تصفیه شده را داخل این حلقه وارد خواهند کرد و آب تصفیه شده از آنجا به تمام نقاط شهر برای مصرف شهروندان تزریق می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها