بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ اردیبهشت، ۱۳۹۷ | Sunday, 22 April , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش ۲٫۷ میلیارد مترمکعبی حجم آب ورودی به سدهای کشور

کد خبر: 1053 Print This Post
۲۲ آذر ۱۳۸۹ | ۱۱:۳۸
کاهش ۲٫۷ میلیارد مترمکعبی حجم آب ورودی به سدهای کشور

حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور در زمان حاضر ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب است.www.BanaNews.ir

حجم آب ورودی به مخازن سدهای کشور از ابتدای سال آبی جاری تاکنون در مقایسه با زمان مشابه پارسال افزون بر ۲٫۷ میلیارد مترمکعب کاهش یافت.

به گزارش بنانیوز به نقل از خبرگزاری ایلنا، در پی کاهش بارش ها در سال آبی جاری حجم آب ورودی به سدهای کشور دو میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب کاهش یافت.

حجم آب ورودی به سدهای کشور از ابتدای سال آبی جاری تاکنون نزدیک به سه میلیارد مترمکعب گزارش شده است.

بر اساس این گزارش، حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور در هفته گذشته و در مقایسه با هفته پیش از آن ۳۰۰ میلیون مترمکعب کاهش یافته است.

حجم آب موجود در مخازن سدهای کشور در زمان حاضر ۱۵ میلیارد و ۷۰۰ میلیون مترمکعب است که در مقایسه با زمان مشابه پارسال یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون مترمکعب افزایش نشان می دهد.

همچنین میزان آب خروجی از سدهای کشور با ۴۰۰ میلیون مترمکعب افزایش در مقایسه با زمان مشابه پارسال افزون بر چهار میلیارد و ۹۰۰ میلیون مترمکعب به ثبت رسیده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها