بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲۷ اسفند، ۱۳۹۶ | Sunday, 18 March , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

آب قم شیرین شد/ حجم ورودی آب به ۲۵۰۰ لیتر در ثانیه رسید

کد خبر: 10287 Print This Post
۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۰ | ۰۶:۳۲
آب قم شیرین شد/ حجم ورودی آب به ۲۵۰۰ لیتر در ثانیه رسید

www.BanaNews.irمدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان گفت: با ورود ۲۵۰۰ لیتر در ثانیه آب سرشاخه‌های دز ، در حال حاضر آب شیرین و گوارا در نقاط مختلف شهر به دست همه شهروندان رسیده است.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) مهندس عبدالحمید توکلی‌بینا از ورود ۲۵۰۰ لیتر در ثانیه آب سرشاخه‌های دز به تصفیه خانه آب قم خبر داد و خاطرنشان کرد: این آب پس از ورود به مخازن ذخیره در نقاط مختلف شهر، وارد شبکه توزیع شده است.

وی با بیان اینکه تمام نقاط شهر از آب شیرین بهره‌مند شدند، گفت: در حال حاضر پایداری در یکنواختی کیفیت آب در شبکه توزیع بیش از ۹۰ درصد است که انشاالله این میزان در روزهای آینده افزایش می‌یابد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب قم با اشاره به طرح کنترل مضاعف در پایش کیفی و میکربی شبکه توزیع و تاسیسات آب شهر اظهار داشت: تا کنون هیچ گونه موردی در خصوص عدم مطلوبیت وضعیت بهداشتی و میکربی آب شبکه مشاهده نشده است.

وی یادآور شد: در حال حاضرآب شیرین و گوارای سرشاخه‌های دز در نقاط مختلف شهر به دست همه شهروندان رسیده است.

به گزارش بنانیوز به نقل از مهر، مهندس توکلی‌بینا با بیان اینکه آب شیرین با عنایت ویژه مقام معظم رهبری و همت و تلاش مصاعف دولت، پس از ده سال کار و سختکوشی مشاوران، پیمانکاران و مدیران در وزارت نیرو به قم رسیده است، این اتفاق شیرین را در تاریخ تمدن قم اثر گذار دانست و ابراز داشت: امیدواریم این خدمت سقایی مورد قبول قرار بگیرد و کام مردم را شیرین کند.

وی در پایان با بیان اینکه آب شیرین با دشواری‌های فراوان و صرف هزینه‌های هنگفت و از فاصله‌های دور به شهر قم رسیده است، تاکید کرد: شکرانه عملی این نعمت عظیم الهی استفاده صحیح و پرهیز از اسراف در مصرف آن است.

 

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها