بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

پنج شنبه، ۳ اسفند، ۱۳۹۶ | Thursday, 22 February , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

دولت برای رفع گرد و غبار مناطق غرب و جنوب غرب کشور کاری انجام دهد

کد خبر: 9011 Print This Post
۲۴ فروردین ۱۳۹۰ | ۱۰:۲۹
دولت برای رفع گرد و غبار مناطق غرب و جنوب غرب کشور کاری انجام دهد

نماینده پاوه در خصوص رفع گرد و غبار در مناطق غرب و جنوب غربی کشور و وضعیت این مناطق به رییس جمهور تذکر داد.www.BanaNews.ir

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) سیدفتح‌الله حسینی اظهار کرد: در طول هفته گذشته تا هم اکنون، گرد و غبار وضعیت نامناسبی در غرب و جنوب غربی کشور ایجاد کرده است. گزارشاتی که از کرمانشاه به ما می‌رسد بسیار اسفناک است. ادارات، دانشگاه‌ها و مدارس تعطیل است و وضعیت بیمارستان‌ها بسیار حاد است.

وی افزود: بارها این درخواست را خدمت رییس جمهور و دولت مطرح کردیم، ولی متاسفانه تاکنون کاری انجام نشده و الان خسارت‌های زیادی که ناشی از وضعیت نامناسب کشور عراق است گریبانگیر کشور ما شده است.

حسینی با اشاره به انتظار خود از دولت برای رفع این مشکل گفت: از هیات رییسه می‌خواهم که به فکر این امر باشد تا مردم کشور ما بیش از این دچار ضرر و زیان نشوند.

به گزارش  بنانیوز به نقل از ایسنا، صدر که ریاست جلسه علنی مجلس را بر عهده داشت، گفت: با تذکرات مکرری که امروز همکاران مناطق غرب و جنوب کشور دادند، دولت هم پیگیری می‌کند و گزارش آن را تقدیم مجلس می‌کند تا نگرانی نمایندگان هم برطرف شود.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها