بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

یکشنبه، ۲ مهر، ۱۳۹۶ | Sunday, 24 September , 2017
بنر تبلیغاتی کاوش

گرد و غبار در شادگان بیش از ۱۱ برابر حد مجاز

کد خبر: 84466 Print This Post
۱۰ خرداد ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۷
گرد و غبار در شادگان بیش از ۱۱ برابر حد مجاز

مدیر روابط عمومی اداره‌کل حفاظت محیط زیست خوزستان با اشاره به وقوع گرد و غبار در استان، گفت:‌ در حال حاضر غلظت گرد و غبار در شادگان به بیش از ۱۱ برابر حد مجاز رسیده است.

به گزارش بنانیوز(BanaNews.ir)؛ شهریار عسکری اظهار کرد:‌ در ساعت ۱۲ امروز (۱۰ خردادماه) غلظت ریزگردها در شادگان هزار و ۷۸۰ میکروگرم در مترمکعب، در ماهشهر  ۷۴۶ میکروگرم در مترمکعب، در اهواز ۶۰۸ میکروگرم در مترمکعب و در شوشتر ۳۵۱ میکروگرم در مترمکعب اندازه‌گیری شده است.

وی با بیان این‌که غلظت استاندارد گرد و غبار در هوا ۱۵۰ میکروگرم در مترمکعب است، تصریح کرد: هم‌اکنون غلظت گرد و غبار در شادگان بیش از ۱۱ برابر حد مجاز، در ماهشهر حدود ۵ برابر حدمجاز و در اهواز  ۴ برابر حد مجاز است.

 

ایسنا

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها