بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

سه شنبه، ۲۹ خرداد، ۱۳۹۷ | Tuesday, 19 June , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

تندیس نخستین جشنواره رسانه و محیط زیست رونمایی شد

کد خبر: 58 Print This Post
۰۱ آذر ۱۳۸۹ | ۰۸:۱۸
تهران – مراسم رونمایی از تندیس نخستین جشنواره رسانه و محیط زیست و همچنین افتتاح سایت سازمان حفاظت محیط زیست امروز با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست برگزار شد.

به گزارش روز دوشنبه ایرنا ، تندیس زرین نخستین جشنواره رسانه و محیط زیست شامل انسان و کبوتر است که کبوتر در این تندیس نماد پیام و اطلاع رسانی و انسان نیز نماد عنصر و محور توسعه محیط زیست به شمار می آید که توسط استاد طاهر شیخ الحکمایی استاد دانشکده هنر های زیبای دانشگاه تهران طراحی شده است .
محمد جواد محمدی زاده رییس سازمان حفاظت محیط زیست در آیین رونمایی از تندیس جشنواره رسانه و محیط زیست گفت‌: دو هزار و ۱۶۰ اثر به دبیر خانه این جشنواره رسیده که نشان دهنده استقبال رسانه ها از این جشنواره با موضوع محیط زیست است .
وی گفت ‌: استان ها بیشترین میزان استقبال از این جشنواره را داشته اند و در این جشنواره بیش از ۴۲ استاد مجرب به عنوان داور ، در نظر گرفته شده است.
نخستین جشنواره رسانه و محیط زیست ، آذر ماه امسال برگزار می شود.
امروز همچنین سایت سازمان حفاظت محیط زیست نیز پس از ۱۲ سال تغییر یافت و امروز افتتاح شد .
بر اساس این گزارش ،‌بخش کودک و نوجوان ، بخش ارسال اخبار برای گروه های خاص از جمله ویژگی های این سایت است .
محمدی زاده رییس سازمان حفاظت محیط زیست گفت ‌:‌ موضوع اطلاع رسانی یک ضرورت در این سازمان است که پیش تر فاقد این امر بود.
وی گفت : سایت جدید سازمان حفاظت محیط زیست سایتی است که این سازمان را پاسخگوی سوالات زیست محیطی برای کشور می کند .
رحمتی نژاد مدیر کل دفتر فناوری اطلاعات محیط زیست هم در این آیین گفت :‌ کار مطالعاتی برای راه اندازی سایت جدید سازمان حفاظت محیط زیست به مدت ۱۰ ماه به طول انجامید و طی این مدت سایت های محیط زیست ۱۷ کشور دنیا را نیز بررسی کرده ایم .
وی گفت ‌: اطلاعات تمام استان ها در این سایت وجود دارد و مخاطب نیز از هر گونه جستجوی متفرقه در این سایت بی نیاز می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها