بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

شنبه، ۵ خرداد، ۱۳۹۷ | Saturday, 26 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

ورود سامانه جدید بارشی از سه شنبه

کد خبر: 4712 Print This Post
۱۶ بهمن ۱۳۸۹ | ۱۱:۵۹
ورود سامانه جدید بارشی از سه شنبه

www.BanaNews.irمدیرکل پیش بینی سازمان هواشناسی از تعدیل دمای کشور بعد از ورود سامانه کم رمق بارشی در برخی نقاط خبر داد و گفت: این الگوی جدید بارش از روز سه شنبه مناطق غرب و جنوب غرب را متاثر می کند و در روز پنجشنبه تمام مناطق کشور درگیر بارش می شوند.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir)پرویز رضازاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به اینکه از امروز (شنبه) سامانه ضعیفی دمای هوای کشور را تعدیل کرد افزود: تعدیل دما از مناطق غربی کشور آغاز شد و در تهران هوا سه درجه و در شهرکرد ۱۴ درجه گرمتر شده است. همچنین در اغلب مناطق کشور دمای هوا افزایش یافته است.

وی با بیان اینکه این افزایش دما به نوار شرقی کشور دیرتر می رسد تصریح کرد: امروز هوا همچنان در مناطق شرق به خصوص سیستان و بلوچستان سرد است ولی از فردا دما در این منطقه نیز افزایش می یابد با این حال امروز ۱۵ استان کشور با بارش هر چند مختصر درگیرند.

وی با اشاره به اینکه شهر “ده دز” در خوزستان بیشترین بارش را با ۱۵ میلیمتر در طول بارش خفیف امروز داشته تاکید کرد: از روز دوشنبه تقریبا نیمه جنوبی کشور و در روز یکشنبه کرمان، شمال سیستان و بلوچستان، یزد و خراسان جنوبی درگیر بارش می شود.

رضازاده همچنین به روز دوشنبه و بارندگی در سواحل شمالی کشور اشاره کرد و گفت: این بارش شامل استانهای اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی نیز می شود.

وی اضافه کرد: از سه شنبه الگوی جدید بارشی وسیعی از غرب و جنوب غرب کشور وارد می شود که در روز چهارشنبه گستره وسیع تری دارد و به خصوص نیمه غربی و جنوب غرب را به شدت متاثر می کند. پنجشنبه نیز تمام مناطق کشور با بارش زیاد باران مواجه می شوند که شدت این بارشها به سمت جنوب تا هرمزگان کشیده می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها