بنانیوز، اخبار صنعت ساختمان

جمعه، ۴ خرداد، ۱۳۹۷ | Friday, 25 May , 2018
بنر تبلیغاتی کاوش

کاهش ۳۰ درصدی بارش در همدان

کد خبر: 42810 Print This Post
۲۶ فروردین ۱۳۹۲ | ۰۷:۱۶
کاهش ۳۰ درصدی بارش در همدان

http://www.bananews.ir/فرماندار همدان گفت: از ابتدای مهرماه گذشته تا کنون ۱۷۰میلی متر بارش در همدان ثبت شده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته کاهش ۳۰ درصدی نشان می‌دهد.

به گزارش بنانیوز (BanaNews.ir) حسن قهرمانی مطلق در نخستین ستاد اجرایی توسعه بخش کشاورزی شهرستان همدان به وضعیت بارش در همدان اشاره کرد و افزود: همدان با کمبود بارش مواجه است. وی ابراز کرد: با توجه به وضعیت بارش و میزان ذخیره سد اکباتان باید کشاورزان به سمت بهره‌وری صحیح حرکت کنند. قهرمانی مطلق در ادامه اظهار کرد: ۴۰‌درصد از کل اراضی منابع طبیعی واگذار شده در استان همدان که در اختیار متقاضیان بیکار گذاشته شده، متعلق به شهرستان همدان است. وی افزود: اگر زمینی از اراضی منابع طبیعی در همدان قابل واگذاری به متقاضیان بیکار باشد این اقدام ادامه خواهد داشت. قهرمانی مطلق با اشاره به معرفی طرح‌ها و متقاضیان واجد شرایط به بانک در شهرستان همدان نیز گفت: بر این اساس ارائه حدود ۱۴ میلیارد تومان تسهیلات به ۱۳۵ طرح مصوب شد تا عقد قرارداد با بانک نیز صورت گیرد.فرماندار همدان افزود: تاکنون از مجموع ۱۳۵ طرح مصوب برای عقد قرارداد در همدان، ۱۲۶ طرح به مبلغ ۱۰ میلیارد و ۱۰۰ میلیون تومان عقد قرارداد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تگرام اخبار عمران، معماری و شهرسازی نمایشگاه صنعت ساختمان انجمن بتن ایران انجمن تونل ایران انجمن مهندسی زلزله ایران انجمن مهندسی عمران ایران برنامه معماری سفید شبکه آموزش بنیاد معماری انقلاب اسلامی انتشار اخبار صنعت ساختمان جشنواره ملی معماری ایران سازمان غیر دولتی جمعیت کاهش خطرات زلزله ایران ژورنالها و محلات علمی مهندسی عمران مسابقات سازه ماکارونی سازمان نظام مهندسی هم اندیشی ملی معماری اسلامی
برچسب‌ها